Karikatury naživo pro svatby

             Svatby v Praze a okolí.

                             
    Inspirace pro originální a překvapivý svatební dar.

Svatba v Praze, kreslení karikatur svatebčanům na živo.

Svatební hostina a kreslení karikatur se nevylučuje. V Praze už se karikaturista na svatbě stává tradicí a často je produkce karikaturisty předmětem originálního svatebního daru od přátel, nebo rodičů novomanželů.

Svatba a svatební zábava, karikatury na živo kreslené svatebčanům na místě.

Radost, smích a dobrou náladu zaručí při svatební zábavě karikatury svatebních hostů. Pokaždé slyšíme svatební hosty, jak chválí nápad pozvat karikaturistu a obklopuje nás chumel přihlížejících, z nichž mnozí ani neví, že si za chvíli sednou naproti malíři. Atmosféra je vtáhne a užijí si své sezení modelem i následnou kresbu.

Svatba a karikatury rovná se dobrá zábava na svatbě.

Nad vlastní karikaturou se projeví i smysl pro humor.

       Další kategorií, kterou nabízíme je:

Karikatura na zakázku podle fotografie jako svatební dar.

Svatba hasičů v karikatuře je originální svatební dar. Dárek nad dárky.

Svatby v Praze

Stará Praha je město obdivované všemi, kdo tam přijedou nejen poprvé. Dýchá na nás romantikou dávných časů šlechty i měšťanů, kteří zde žili i tvořili. Gotika  uchvátí svou elegancí i vůní středověku, baroko zas bohatostí tvarů. Svatby v Praze jsou oblíbené, protože projít se s nevěstou po Karlovu mostu s okolním panoramatem nad Vltavou je nezapomenutelné. Praha nabízí plno vhodných a pro svatbu dostatečně honosných míst k nájmu pro svatební hostinu a následující svatební zábavu se zajištěním tzv. na klíč. Svatba v Praze na Staroměstské radnici je prestižní záležitost a musí se objednat s dostatečným předstihem. Pokud chcete, aby vaše svatba v Praze byla opravdu stylová, můžete jet v kočáru s koňským spřežením a vzít to trochu oklikou po pražských památkách - to nemá chybu. Svatby v Praze nabízí kompletní svatební servis prostřednictvím svatebních agentur. Agentury také najímají na objednávku karikaturisty, kteří pak po svatební hostině kreslí svatebčany naživo přímo na místě, což je skvělá a vždy okamžitě frekventovaná atrakce. Karikaturistu si můžete také najmout přímo z těchto stránek sami a nejen pro svatbu v Praze. Všichni, kdo prožijí svou svatbu v Praze, dozajista na ni nezapomenou. Je-li vaše partnerka romantického založení, svatba v Praze ji nekonečně okouzlí a máte body k dobru. Zapřemýšlejte o svatbě v Praze a představte si ji, pak oslovte pár svatebních agentur kvůli nabídce a stačí už je správně vybrat a mít na to. Místo, jako je stará Praha, je pro svatby jako stvořené svou jedinečnou atmosférou. Budete okouzleni, spokojení a šťastní. Svatba v Praze sama o sobě už je tak trochu zárukou pro budoucí štěstí v manželství, co myslíte? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svatba v Praze a okolí

Svatba v Praze a její kouzlo je popsáno výše. Ovšem i okolí Prahy nabízí spoustu míst ke svatebnímu obřadu nebo svatební hostině a zábavě zároveň s cenově dostupnějším ubytováním. Svatba v okolí Prahy se obvykle odehrává na romantických místech a malíř kreslící karikatury kolorit celé scény vhodně doplňuje. Protože naše skupina karikaturistů je převážně z Prahy, logicky je pro klienty výhodné najmout někoho z nás viz. www.karikaturky.cz , pokud je svatba v Praze a okolí, neboť cestovné je po Praze zdarma a kousek od Prahy jen 6 Kč/km. Pokud tedy budete mít svatbu v Praze nebo v okolí Prahy, neváhejte najmout karikaturistu, který může svou produkci na svatbě provést, i jako neotřelý originální svatební dar, což bývá obvykle přijímáno s nadšením. Viz. reference.
 

Svatba, svatební přípravy a svatební zábava

  Pro mnohé znamená svatba, svatební přípravy a všechno kolem stres a nervy. Od toho jsou svatební agentury, aby vše připravily a zařídily dle vašich přání. Karikaturistu můžete nárokovat přímo u nich, nebo si objednat přímo zde na stránkách výtvarníků. Každá svatební agentura má svou nabídku a střihne vám svatbu na míru, jak jen je libo. Například královská svatba na zámku Hluboká, nebo Ctěnice, či zámku Chateau, který je zároveň hotelem, nemůže zklamat. V prostředí zámku Libice, Berštejn, Průhonice, Boskovice, nebo Litomyšl budete mít svatbu jako řemen, zvláště, když bude přítomen váš dvorní malíř a karikaturista, který ke svatební zábavě notně přispěje. Zároveň si svatební hosté i novomanželé odnesou svou karikaturu na památku. Hrady jsou rovněž oblíbeným místem a svatba na hradě má své kouzlo minulých časů. Dvorní karikaturisty svatebčanům i jiným oslavencům jsme už dělali na hradě Křivoklát, Kokořín, Kost, Kunětická hora, Červený Újezd, Perštejn, Karlštejn i svatba na Pražkém hradě byla naším příjemným působištěm.
  Romantická svatba na hradě, nebo zámku má konkurenci ve svatbě na lodi. Svatby na lodi nebo parníku, který jede po Vltavě pod Pražským hradem, míjí Karlův most i Vyšehrad a soustředí všechny svatebčany na jednom místě, mají své výhody a karikaturista je zvyklý podávat výkon i zde, obklopen přihlížejícími zájemci.    
  Koná-li se vaše svatba v Praze, máte u karikaturisty bonus dopravného zdarma. Protože jsme všichni z Prahy, je i svatba v okolí Prahy s nízkým dopravným. Svatba ve Středočeském kraji i svatba v ostatních krajích Čech pro nás není problém. Dopravíme se kamkoliv.
  Svatební zábava má několik rovin a karikatury jsou vždy vítány většinou zúčastněných, jako skvělá neobvyklá atrakce i zážitek. Produkce karikaturisty také může být originálním zážitkovým dárkem. Už během svatební hostiny se právě najedení lidé rozhlíží, co dělat, jak se bavit? Je tu samozřejmě hudba a tanec, ale někteří netančí a děti se nudí. Těm obvykle rozdáme pár papírů, aby si vyzkoušeli svůj talent a zároveň je kreslíme. Takový zážitek jim zůstane v paměti. Zážitek ze svatby a k tomu karikatura na památku. Svatba a svatební zábava si žádá pozornost a karikatury mohou být řešením pro hluchá místa, např. focení novomanželů, zabavení dětí atd.
  Můžete nás ovšem využít i pro tvorbu kresby pro vtipné svatební oznámení. Originální svatební oznámení zajistí pozornost všech, kteří ho obdrží a budou očekávat veselou svatbu se vším všudy. Pokud jde o svatbu příbuzných, nebo známých, můžete využít živou produkci karikaturisty jako překvapení a svatební dar. Svatebním darem může být také karikatura novomanželů na zakázku podle fotografií a podle vašich představ i popisu děje, hobby apod.
  Neváhejte a najměte si karikaturistu i pro svatbu v přírodě. Jsme spolehliví profesionálové cenově dostupní každému a ke svatební zábavě na vaší svatbě rádi přispějeme svou tvorbou.
Jsme vám k službám.