Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Svatební zábava a hry na svatbě

13.10.2012 18:28

Hádání nevěsty podle nohy

Jedná se o úkol pro ženicha. Toho svatebčané odvedou stranou a zaváží mu oči. On pak v zástupu žen hledá svou nevěstu. Musí ji však poznat pohmatu a podle nohy. Čeká ho tedy rozhodně nelehký úkol. Mezi ženami se může skrývat i muž, díky kterému bude jistě postaráno o spoustu zábavy.

Hádání ženicha podle zadku a nosu

Tato aktivita je připravena pro nevěstu. Stejně jako ženich v minulém úkolu je nevěsta odvedena bokem, kde se jí zaváží oči. Vybere se zhruba pět mužů a ti se spolu s ženichem postaví do řady. Všichni by měli mít oblečeny kalhoty bez opasku, aby hádání nebylo příliš jednoduché. Nevěsta pak hledá svého ženicha podle pozadí.

Nevěsta může hledat ženicha i podle nosu. Opět hledá poslepu. Muži by se měli schovat za plachtu s otvory pouze pro nos.

Sundávání podvazku je skvělá zábava a tradice

Pobavení na svatbě dokáže zajistit sundávání podvazku. Ženich ho sundává nevěstě. Ta je posazena na židli a on má svázané ruce. Jakmile se mu ho podaří sundat, hodí ho mezi přítomné muže, a když ho chytí svobodný, znamená to, že se do roka ožení, což může rovnou z lítosti, či radosti zapít.

Společné překonávání nástrah života

Zábava tohoto druhu je určena spíše pro nadšené sportovce. Nevěsta spolu se ženichem si obují každý jednu brusli. Jejich nohy bez bruslí se sváží k sobě a následně se oba musí dostat společně do určeného cíle, což je problém. Cestou se samozřejmě překonávají různé nástrahy - přeskakuje se, podlézá, občas je nutné něco vypít nebo sníst. Nápadů na ztížení úkolu je nepřeberně.

Předávání jablka mezi družstvy

K této hře jsou zapotřebí dvě soutěžní družstva. Rozestaví tak, že se v nich střídá muž a žena. Můžete to pojmout jakou soutěž rodin, přátel apod. Připraví se židle ve dvou řadách, na které se postupně všichni posadí. První člověk s dá jablko do klína a bez pomoci rukou, jen nakloněním svého těla, ho přesune k sousedovi. Vítězí družstvo, které jablko dostane nakonec jako první. 

Umělé oplodnění jako společenská zábava

Může být zajímavým zpestřením na každé svatbě. Vybraný svatebčan nabídne hostům, že jim předvede umělé oplodnění, a to samozřejmě na ženichovi a nevěstě. U toho bude asistovat ještě jeden mladý pár z řad svatebčanů. Ke hře budou třeba dvě prostěradla, která se rozprostřou na zemi. Dámy si lehnou vedle sebe, mírně pokrčí nohy a obdrží skleničky a ty si pak přidrží v rozkroku. Muži se z boku postaví čelem ke svým partnerkám a opět obdrží skleničky naplněné z jedné třetiny vodou. Ty si umístí na zem pod rozkrok. Při pokynu start je musí přelít do skleniček, které mají dámy. Ruce jim při tomto aktu však nesmí vůbec pomáhat. Vyhrává ten, který jako první vyprázdní sklenku. Zároveň však nesmí pocákat svou partnerku. Zábava je zaručena. 

Svatební hokej, hra pro muže

 Ti si v pase uváží provázek a na jeho konec připevní lžičku. Ta visí ve výšce mezi koleny a kotníky. Každý následně obdrží papírový míček o velikosti zhruba 10 centimetrů. Při pokynu start musí muži svým tělem - bez pomoci rukou - rozhýbat lžičku a také se trefit do míčku. Jako branka na konci dráhy poslouží obyčejná židle. Dát góla je věcí legračních pohybů.

Komu guma první praskne?

Při této hře se využívá nafouknutý balónek nebo pánská ochrana- nejlépe. Několik párů jde na taneční parket. Muži se posadí na židle a mezi svá stehna umístí částečně nafouknutý balónek, případně ochranu. Po odstartování ženy hopsají svými zadky po balónku a snaží se, aby praskl, což je výkon. Vyhrává ten pár, kterému balónek praskne jako první a zaslouží si ovace.

Výhry a odměny pro svatebčany 

Zde je několik výher, které by měly být součástí různých soutěží. Svatebčané mohu vyhrát například výlet nad Alpami. Na parket se postaví francovky značky Alpa a výherkyně/výherce se chytí za ruce nebo za nohy a přeletí nad Alpami. Nebo jako cenu do soutěže můžete darovat melouna - nejlépe bez pecek. Obzvlášť při letní svatbě se jedná o zajímavou výhru, která poskytne příjemné osvěžení a uvolnění.