Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
Blahák a spol.
Pilníkovská 248
19012 Praha

+ 420 604 233 905

blahak@seznam.cz

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Svatby známých osobností

15.12.2012 15:45

Přehled nejznámějších párů současnosti. Najdete zde české i zahraniční celebrity, které si již prošly svatebním obřadem. Kdy a jak se to stalo, zjistíte na následujících řádcích.

 svatby-v-cizine 

Svatba Michala Horáčka s Michaelou Hořejší

Podnikatel, textař a producent Michal Horáček si v sobotu 5.5.2012 vzal za ženu kostýmní výtvarnici Michaelu Hořejší, se kterou měl už malou dcerku Julinku. Svatební obřad se odehrával ve Vrtbovské zahradě, která se nachází na svahu Petřína. Celá svatba se konala v přísném utajení před novináři. Michala Horáčka dovedla k oltáři známá zpěvačka Lucie Bílá a oživila svatbu svým umem.

Svatba Radka Banga s Veronikou Konopníkovou

Hudebník Radek Banga - frontman skupiny Gipsy.cz se dne 4.4.2012 oženil se svou partnerkou Veronikou Konopníkovou. Před svatbou jejich vztah trval 3 roky. Nevěsta na svatební obřad dorazila kočárem taženým černými koňmi - velmi stylově.

Svatba Aleca Baldwina s Hilarií Thomas

Svatbu má za sebou i známý americký her Alec Baldwin. Po roční známosti se oženil se svou partnerkou, instruktorkou jógy, Hilarií Thomas. Svatba se konala v červnu 2013. V minulosti už byl Alec jednou ženatý, a to se známou herečkou Kim Basinger, se kterou má také dcerku Ireland.

Svatba Jana Nedvěda s Pavlínou Jiráskovou

Známý oblíbený písničkář Jan Nedvěd se oženil 12.10.2012, kdy si před vyprodaným sálem Lucerny vzal za ženu partnerku Pavlínu Jiráskovou, se kterou již prožil několik let. K romantické atmosféře přispěla i plná lucerna, která jim zazpívala píseň Báječná ženská. Novomanželé přijímali spoustu gratulací a také svatebních darů. Na závěr svatebního obřadu, po přípitku, od obou novomanželů zazněla píseň Valčíček - rovněž příhodné.

Svatba Zuzany Belohorcové s Vlastou Hájkem

Známá slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová se vdala v srpnu 2012. Vzal si ji Vlasta Hájek, se kterým již má dcerku. Ačkoliv svatba byla naplánována o dva dny dříve, proběhla s malým zpožděním. Obřad se pořádal v restauraci Palffy palác v Praze - hezké místo pro svatbu.

Svatba herečky Halle Berry s Olivierem Martinezem

Slavná americká herečka Halle Berry se v lednu 2012 zasnoubila. O ruku ji požádal její francouzský partner, a zároveň expřítel zpěvačky Kylie Minogue, Olivier Martinez. Bude to její třetí svatba. S kým bude ta čtvrtá?

Svatba Oldřicha Navrátila s Monikou

Oldřich Navrátil se oženil tajně, a to se svou milovanou přítelkyní Monikou. Pro svatbu si vybrali magické datum 11.11.2011. Obřad proběhl ve svatební síni v Mnichovicích. Tajná svatba je nejlepší.

Svatba Zdeňka Polreicha se Zdenkou

Kuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve věku 54 let. Za ženu si vzal svou snoubenku Zdenku. Obřad proběhl 15.10.2011. Své ano si partneří řekli až u Bodamského jezera ve Švýcarsku, konkrétně v altánku zámecké zahrady. Hostinu pak pořádali ve vlastní restauraci TriBeCa, která patří do komplexu zámku Romanshorn - to muselo být žrádýlko!!!

Svatba Paula McCartneyho s Nancy Shevell

Někdejší člen skupiny The Beatles, Paul McCartney, se oženil již napotřetí. Za manželku si vzal bohatou americkou dědičku Nancy Shevell. Svatba se konala 9.10.2011 na radnici v Marylebone. Zajímavostí je, že šaty, které měla Nancy na sobě, pro ni navrhla sama dcera Paula Stella. Je totiž známou módní návrhářkou. Zásnubní prsten pro Nancy vyšel na více než 15 milionů korun. Má výdrž a má na to.

Svatba vévodkyně z Alby s mladým úředníčkem

Těch královských svateb nikdy není dost. Po Británii a Monaku přišlo na řadu také Španělsko, ve které se vdávala jedna z nejbohatších šlechtičen. Vévodkyni je již 85 let. 5.10.2011 si vzala o 24 let mladšího úředníka Alfonse Díez Carabantese. Jejich přátelský vztah před svatbou trval neuvěřitelných 30 let. Proč tak najednou?!

Svatba Aleny Šeredové s fotbalistou

Také královna Alena Šeredová - jedna z nejkrásnějších a nejtalentovanějších českých modelek se 16.6.2011 vdala za svého dlouholetého partnera a italského fotbalistu Gianluigiho Buffona. Svatba proběhla v Praze. Původně se měla konat v katedrále sv. Víta, ale obřad byl přesunut do baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě. Jelikož celou svatbu zkomplikovala stávka odborářů. Novomanželé tradičně vypustil bílé holubice a pro svůj přesun na svatební hostinu zvolili luxusní limuzínu. Prorazili si cestu limuzínou zkrze ty odboráře?

Svatba Lucie Vondráčkové s Tomášem Plekancem

A tak je vdaná už i zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Své ano si řekli v pátek 17.6.2011 s úspěšným hokejistou Tomášem Plekancem. Svatba byla naprosto utajena veřejnosti, konala se v Praze na Trojském zámečku. Lucie se s pohledným hokejistou zasnoubila již po necelém roce známosti. Kdo bude doma držet hokejku?

Svatba Sisy Sklovské s pojišťovákem

Známá zpěvačka Silvia Sklovská si vzala ředitele pojišťovny Juraje Lelkeše, a to už po roční známosti. Jelikož to byla její první svatba, tak proběhla ve velkém stylu. Jako z pohádky. Svatební prsteny byly vyrobeny v Moskvě a svatební šaty pocházely z dílny módního návrháře Andreje Baraníka. Svatební hostina spolu s oslavou se konala na zámečku Amade Château, který se nachází v Dunajské Strede. Bylo účastno více než 100 svatebčanů. Mezi hosty byl například zpěvák Peter Dvorský nebo Ivan Gašparovič. Tradiční svatební hostině dominovalo maďarsko-slovenské menu. Prostě ve velkém stylu.

Svatba Robbiho Williamse s hérečkou

Robbie Williams, známý britský zpěvák, se oženil s americkou herečkou Aydou Field. Svatba se konala přímo v Beverly Hills.

Svatba Hillary Clinton Chelsea s bankéřem

Dcera amerického exprezidenta a zároveň ministryně zahraničí Hillary Clinton Chelsea se provdala za investičního bankéře Marka Mezvinského.

Svatba Orlanda Blooma se supermodelkou

Britský a fanoušky milovaný herec Orlando Bloom se oženil s australskou supermodelkou Mirandou Kerr.

Svatba Harrisona Forda s kolegyní

Americký herec Harrison Ford je ženatý s herečkou Calistou Flockhart, která je známá zejména díky své roli v seriálu Ally McBeal.

Svatba Simony Krainové s podnikatelem 

Modelka Simona Krainová se provdala za podnikatele Karla Vágnera mladšího, jehož otec je známým hudebníkem. 

Svatba Josefa Vojtka s tanečnicí

Josef Vojtek, frontman skupiny Kabát, je už potřetí ženatý. Jeho manželkou se stala tanečnice Jovanka Skrčeská.

Svatba Drew Barrymore - vzala si konzultanta

Hollywoodská herečka Drew Barrymore si po více než roční známosti vzala uměleckého konzultanta Willa Copelmana. Svůj manželský slib si vyměnili na panském sídle, které patří Drew. O romantiku tedy rozhodně nebyla nouze. Sídlo bylo vybudováno ve středomořském stylu, ačkoliv ho najdete v Kalifornii. Mají na to.

Svatba Lizy Minnelliové byla kabaret

Oscarová herečka Liza Minnelliová si v roce 2002 vzala za muže Davida Gesta. Náklady na svatbu se vyšplhaly na neuvěřitelných 1,8 milionů liber. Svatba byla takovým malým kabaretem. Hosty do kostela Marble Collegiate v New Yorku svážely černé limuzíny. Nevědí roupama co.....

Svatba Toma Cruise trochu záhadně

Rychlé byly zásnuby Toma Cruise s Katie Holmes. Pár se zasnoubil už po dvouměsíčním vztahu. Svatba se pořádala v 18.11.2006 na italském zámku Odeschalci. Byla opravdu pohádková. Údajně však byli oddáni již předtím, a to v Los Angeles.

Angelina Jolie (39) si nechalazhotovit svatební šaty u profesionálky na slovo vzaté a zároveň u své kamarádky Donatelly Versace, která je provedla oslnivě originální. Angelina se v nich poprvé objevila na obálce magazínu People, ale fotografie z dlouho očekávané hvězdné svatby se objevily už i v Hello! Na hlavní straně, kde je zachycen  i ženich Brad Pitt (50) při prvním manželském polibku po letech společného soužití.

Oficiální manželský polibek Pitta a Jolie. Svatba roku to sice nebyla, ale šaty nevěsty byly nejkrásnější

Máme tak konečně možnost spatřit exkluzivní záběry z jejich slavnostního dne a zároveň obdivovat super originální nevěstiny šaty z hedvábí, jejichž zadní část z nich dělá nejspíše tu nejnápaditější svatební róbu vůbec. Donatella Versace totiž na sukni i lehký závoj zakomponovala malůvky všech šesti dětí oblíbeného hereckého páru, což působí svěže a je to zároveň i symbolem.
Svatba Pitta a Jolie, když se po devíti letech vztahu tajně vzali 23. srpna v jejich francouzském sídle v Nice za přítomnosti 22 hostů, tak samozřejmě tajnou svatbou nezůstala.