Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Svatba v Praze "is the best"!

28.06.2013 12:27

Stará Praha dýchá historií a fascinovaní cizinci se nechávají okouzlit jejími panoramaty. Není divu, že se svatba v Praze stává stále populárnější a přispívá k nezapomenutelnosti životního kroku, který spojí životy dvou lidí. I cizince láká svatba v Praze stále častěji a využívají nabídky svatebních agentur pro úplné zajištění služeb v této věci.
K programu svatební zábavy už patří i karikaturista, který kreslí hosty a novomanžele na živo přímo na svatbě a rozhodně přispívá k veselí, neboť je i bavičem, který rozmlouvá s modely i přihlížejícími v humorném duchu. Svatba v Praze, ale i kdekoli v Česku, může mít svého karikaturistu. Stačí nám napsat dotaz a informace o průběhu produkce kreslíře i o ceně posílám obratem.
Svatba, narozeniny, firemní akce i další společenské události, to je prostředí, kde  karikaturisté už mají své místo a jsou vždy přijímáni velmi kladně, neboť většina lidí si ráda odnese na památku svou karikaturu a vždy je kolem karikaturisty dost zábavy. Karikatury jsou také často využívány jako svatební dar, nebo svatební oznámení, nebo obojí.
Svatba v Praze má mnoho podob a variant, protože nabídka míst a možností je opravdu široká. Pražští karikaturisté k ní neoddělitelně patří a jsme k službám.