Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Svatba a svatební zábava s karikaturami

20.12.2012 17:28

Svatba a svatební zábava s karikaturami


Karikatura je specifický druh humoru, který je v Česku přijímán velmi pozitivně a proto také často využíván při různých příležitostech, jako jsou firemní večírky, předváděcí akce, narozeniny i svatby.
V tomto případě bude samozřejmě řeč o využití karikatury při svatbě. Svatba sama o sobě je vážným životním krokem, ale právě humor je tu od toho, aby vše vážné poněkud odlehčil a kráčelo se nám tak životem snáze. Svatba musí být proto veselá s optimistickým pohledem do budoucna, kde nuda nemá co dělat.
Naše zkušenost karikaturistů ze svateb, ale nejen z nich, je, že býváme od začátku do konce naší produkce v obležení zájemců všech věkových kategorií. Je až z podivem, že téměř každý chce vidět a získat svou karikaturu. Lidé jsou ochotni stát hodinové fronty, kde se ovšem během čekání dobře baví na účet předchozích karikovaných, aby po té, co se posadí na místo modelu, zažili poněkud šokující obrat situace, když se středem zájmu i veselí stávají sami. Už i tato zkušenost sama o sobě stojí za to. Pak, po sedmi minutách rozporuplných pocitů i emocí, shlédnou svou karikaturu, což je většinou dostane do kolen k velké radosti přihlížejících a nezapomenutelný zážitek z vaší svatby je téměř úplný. Euforie překonaného je rozradostní tak, že se smíchem ukazují svou karikaturu všem a spolu s nimi se nad ní pobaví ještě vícekrát. Na vaši svatbu nezapomenou.
Nápad najmout karikaturistu na svatbu i jinou společenskou akci bývá často označován přítomnými za skvělý, ale i lépe.
Na svatbě můžete karikaturistu zahrnout do svatební zábavy a prostě si ho najmout na dvě, nebo více hodin. Karikaturista na svatbě může být také originálním svatebním darem. Svatební dvou-karikatura novomanželů zhotovená dle fotografií bývá rovněž neobvyklým svatebním darem hodnoty jiné, než materiální. V některých případech může být karikatura ženicha s nevěstou vhodná i na svatební oznámení.
Každopádně, je-li svatba ve fázi příprav, zvažte i tuto možnost zábavy. Jsme profesionálové a reakcí na naši produkci bývá vždy spokojenost a někdy i nadšení klientů. Jsme vám k službám.