Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

SVATBA A SVATEBNÍ DARY

10.09.2016 17:41

Svatební dar je zvláštní kategorie dárků a lidé ho řeší různě v závislosti na finančních možnostech i znalosti situace snoubenců. Proto často svatební dary tvoří věci praktické a někdy se tak sejde několik fénů, vysavačů apod. Co s tím?
Tady vzniká prostor pro originální svatební dary, tj. takové, které nikdo jiný nedodá a bývají obyčejně velkým překvapením. Ani originální svatební dary nejsou nevyčerpatelné, my však můžeme nabídnout takový originální svatební dar, který napadne jen málokoho a možná proto sklízí všeobecný úspěch. Je často označován svatebními hosty, jako nejlepší nápad nebo skvělý nápad a lidé si jej užívají spolu s novomanžely. Zmíněný originální svatební dar bývá nejvíce objednáván rodiči ženicha, či nevěsty, nebo snoubenci samotnými pro obdarování hostů svatby, méně pak je objednáván přátely snoubenců a ostatním příbuzenstvem. Tímto originálním svatebním darem, jak už možná tušíte, je živá produkce karikaturisty přímo na svatbě. Překvapeni jsou všichni, ale po počátečním ostychu a shlédnutí práce zkušeného karikaturisty, se nechá nakreslit téměř každý vč. dětí. Ty to milují, zvláště, když jsou náhle holčičky jako princezny a kluci řídí auta, nebo jsou s kopacím míčem. Novomanželé mají pro svou karikaturu samozřejmě přednost v kterékoli fázi kreslení, protože jde o jejich den a navíc těžko hledají v programu mezeru.
Produkce karikaturisty naživo svatbu rozhodně oživí a novomanželé i hosté si odnesou nečekaný svatební dárek. Každá hotová karikatura je ovšem ihned na místě činu řádně prodiskutován včetně kritiky a smíchu, protože „Strejda má v ruce půllitr piva a to je pravda. Jak to ten malíř věděl?“ nebo „ Mami, já tam mám Micku, jak to ví?“ Atd. Atd. Karikaturista totiž nejen kreslí, ale i poslouchá cvrkot kolem a využívá ho ve svůj prospěch a zábavu okolí. Některé poznámky a kritiky doplní klasickými průpovídkami a zapadá náhle náramně do zábavy, kterou také sám spoluvytváří. Nemá to chybu, když poněkud plešatý pán chce více vlasů a karikaturista si k všeobecnému veselí přisadí: „ Afro za příplatek.“ Přitom však plešatý pán získá na zvýšeném čele trochu víc lesku a tři trčící zakroucené vlasy. Výbuchy smíchu pak sedící model dostanou do nečekaně nejistých pocitů a tím se takový zážitek ze svatby stává nezapomenutelný. Situací a scének jsou desítky až stovky a slouží obecně k uvolnění i zkvalitnění nálady a tím i celé svatby.
Přesto máme v rukávu ještě něco. Pokud je svatební program nabitý, nebo se jedná o velmi soukromou společnost a karikaturista by podle vás mohl rušit, můžete náš um využít pro jednotlivý originální svatební dar, který hned po rozbalení způsobí rozruch, komentáře doprovázené všeobecným veselím a novomanžele neobyčejně potěší hned, jak se vzpamatují z překvapení a mírného šoku. Jedná se o použití karikatury novomanželů, vytvořené karikaturistou na zakázku podle fotografií. Reakce na takový svatební dar bude pro vás potěšení, protože se jedná o dárek osobní, se znalostí kreslených osob, protože jejich hobby a neřesti znají jen jejich nejbližší a po té, co některé jejich nejdůležitější koníčky citlivě vyberete a popíšete do on-line objednávky karikatury, budou do kresby zakomponovány. Karikatura snoubenců bývá velmi emotivním svatebním darem.
Ani tím jsme však nevyčerpali možnosti využití našich schopností ve prospěch procesu svatby, její přípravy i průběhu. Neodmyslitelnou součástí svatby je svatební oznámení. Oficiálně je třeba každou svatbu oznámit příbuzným i přátelům a zde se naskýtá příležitost připravit hosty na veselý průběh veselky, jak je svatba lidově nazývána. Toho lze například dosáhnout karikaturou snoubenců  vkomponovanou do svatebního oznámení. To už jsme ovšem mimo téma svatebních darů.
Pokud vás článek inspiroval a máte nápady, neváhejte se na nás obrátit s dotazem na detailní informace. V objemu svatby jsme finančně nenáročnou položkou a přitom vždy využívanou na místě na sto procent. Budeme se těšit.