Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Originální svatební dárek může být i kresba - karikatura svatebního páru.

16.08.2011 00:22

Svatební dárky

Pokud chcete být majiteli tří překapávačů na kávu a dvou žehliček, nechte výběr darů na hostech. Pokud setomu chcete vyhnout doporučuji si připravit seznam svatebních darů a vaši hosté budou přesně vědět, co potřebujete, o co máte zájem.

Svatební list můžete nechat založit přímo ve vybraném obchodě anebo na webu, poslat mailem atd. V obou případech nezapomeňte na to, že vaše vybrané zboží by mělo být i v různých cenových relacích. I vaši hosté by měli mít na výběr dle svých finančních možností. Každý investuje dle svého.

Někteří novomanželé už možná spolu nějaký čas žijí a svou domácnost mají plně zařízenou. Není žádnou ostudou pokud si nějakou hezkou a milou formulací řeknete o peníze. Pouze Vy víte, jak s penězi naložit a co si za ně koupit.

Ukázky:

Pokud přemýšlíte nad svatebním darem pro nás, za jakoukoliv finanční částku předem děkujeme.

Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, tak pro Vás pár tipů máme. Potěší nás příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na svatební cestu zvýší. - To nemá chybu.

Kdo chce přesto hmotný dar nám dát, ať se zkusí na svatební list podívat. - Vyberte dle svých možností.

www........

Největším dárkem pro nás bude přeci jen, když s námi oslavíte náš velký Den. - A všichni si užijem.
Dárky pro svatební hosty

Některé páry připravují malé drobné dárečky pro své hosty. Není to však vaše povinnost. Je to jen milá připomínka pro hosty ,že si vážíte jejich účasti na vaší svatbě. Většinou se pokládají na tabuli vedle jmenovky před každého hosta. Při vymýšlení malého dárku pro hosty se meze nápadům opravdu nekladou. V malých krabičkách bonbony - dražé, mandle v čokoládě, čokoládové pralinky...  Velmi populární jsou čokoládky s potiskem jmen novomanželů a jejich datem svatby.  Malé sáčky z organzy nebo tylu s drobným dárečkem.  Malé lahvičky vína s etiketou dělanou přesně na míru novomanželů. Fantazii se meze nekladou. Právě netradičním a překvapivým dárkem svatebním hostům může být jejich karikatura zhotovená přímo na svatbě.

 

Například:

    Malé dortíčky se jmény
    Svatební bublifuky
    Svíčky s datem svatby a se jmény novomanželů
    Upomínkové předměty - např. pro zahraniční hosty něco ryze českého...sklo, rubínové šperky...atd.