Vyhledávání

Kontakt

Svatba vesele
LADISLAV a spol.
Pilníkovská
19012 Praha

ladislavblahak@gmail.com

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Humorné kresby lidí jsou nebvyklé dárky!

13.04.2011 17:01

Kreslím vtipné portréty na zakázku podle e-mailem poslaných fotografií a popisu hobby kresleného objektu. Hotové kresby posílám poštou v pevné tubě.
Kreslím také tyto satirické rychlo-portréty hostům na společenských akcích, jako jsou narozeniny, svatby a firemní párty. Někdy i u stánku s presentací na různých veletrzích přitahují rychloportréty kreslené na živo potenciální klienty, nebo odměňují klienty stálé. Vtipný portrét  jako dárek je originální - však také jde o originál - a věkem svou hodnotu neztrácí, ba naopak. Jako dárek se dá použít kromě pohřbu snad ke všem příležitostem a mívá úspěch, protože jde o dárek překvapivý a vtipný. Přinášíte s ní tedy radost i zábavu. To není málo.
Satirický portrét nejen pobaví
Je to zvláštní kategorie portrétu. Jde o zvýraznění charakteristických rysů modelu s individuálním a zcela subjektivním přístupem každého jednoho kreslíře. Satiru lze provést ohleduplněji i tvrdě, ale vždy s vtipem, protože ten je hlavním důvodem existence těchto kreseb už celá staletí. Právě svatba je pro setkání se satirickým rychlo-portrétistou jak stvořená. Během chvilky budete moci obdivovat vtipnou kresbu souseda od stolu – nebo snad rovnou Vás? Problémem nebude ani společná vtipná kresba vašich přátel. Už teď je jasné, že se nudit nebudete.